čtvrtek 18. prosince 2014

Rekordy

Dneska se mi běželo fakt krásně, tak jsem si řekla, že je na čase trocha rekapitulace od posledního příspěvku. A dokonce jsem skoro po roce a půl právě zjistila, jak udělat na mém někdy přechytralém telefonu screenshot, takže už žádný vypisování důležitých dat a faktů, ale pěkně obrázky :-)

Po krásném nedělním "procházko-běhu" 23.11., jsem si v pondělí vyběhla "jentak". A když mi po prvním kilometru Endomondo zahlásilo 6:03 za první kilometr, tak mi bylo líto polevit a zkusila jsem co ze sebe vymáčknu. A vymáčkla - osobák na 5km. Sotva jsem dolezla domů, ale ten pocit!


Na úterý jsem dostala pokyn "Volnej klus 7-8km". A jelikož mám s odhadem vzdálenosti docela problémy, bylo z toho nakonec kiláčků 10 a opět osobáček. Je pravda, že 10km jsem naposled uběhla někdy v létě, ale prostě byly tentokrát rychlejší než kdykoliv předtím. Ale po těchto dvou dnech výkonů jsem dostala vynadáno, že takhle teda ne, že to nejde běhat takový tempa denně, že to nějak odskáču. Pchá, blbost - myslela jsem si. Vydrželo mi to asi tři dny než jsem lehla s chřipkou. Holt poučení pro paličáka pro příště - Věř starším, zkušenějším a nesnaž se machrovat, že všechno zvládneš!Následovala 11ti denní rekonvalescence. Ta pauza byla znát, sotva jsem to udýchala a už po několikáté jsem se zařekla, že přestanu kouřit. Ve středu 10.12. jsem měla v plánu 8-10km...ach ty moje odhady a díky nim zase jeden osobáček, tentokrát na vzdálenost - krásných 13km za 1hod:36min - čas je v tuhle chvíli ale zcela nepodstatnej.

Lehký mrazíček a uběhnuto 13km
Zimaaaa


A konečně se dostávám ke dnešku - běžela jsem po tmě, což já tuuuze nerada. Ale najednou mi to bylo tak nějak jedno, běželo mi to úplně samo. A bylo to z velké části i díky dárečku, který jsem předčasně dostala - děkuju, Ježíšku, za super čelovku :-)
Žádné komentáře:

Okomentovat